بی ربط

چند سالی ست دفتری دارم بنام "دیالوگ های من"تمام خاطراتی که در قالب "سخن( شنیداری و دیداری اش)"و"چیزهای قابل لمس"در آن ثبت شده.. ماه گذشته ارتباطی کلامی و ...برقرار شد که خودش مشاعره ی ای بود بسی خوش و دوست داشتنی تر از تمام ارتباطاتم حتی ...اما از آنجایی که عادت به پاک کردن پیام های گوشیم دارم و به اعتبار قول دوستی پاکشان کردم...هرچند فی البداهه بود و  هاله ای کمرنگ یادم هست...امروز وقتی به تاریخ آشنایی و جای خالی صفحه ها نگاه کردم دلم گرفت:(...دوست داشتم الان همین جا به ثبت می رسید..

شاید مهم نباشد اما دهه ی شصتی عتیقه ای هستم برای خودم و چیزهایی از روزهای دور دارم شاید برای خیلی ها خنده دار ...اما برای من خاطره انگیز تلخ و شیرین اش حتی!

 +سخنی داشتم با دوستای وبلاگی خوبم:از آنجایی که منم عضوی در تیم پرشین بلاگ یا به عبارتی کارمند این نهاد هستم برای تمامی دوستان و لینک های خروجی از هر سروری(بلاگفا،پرشین بلاگ،میهن بلاگ و ...) پیامی فرستادم یکسری مبنی بر انتخاب وبلاگ نویس برتر و الباقی مبنی بر دعوت در این جشن که برای عموم آزاد ست شرط به ثبت نام که برای اطلاع تیم پرشین بلاگ از میزان شرکت کننده و نحوه ی بازخورد بسی کار آمدست و به تبع شرمنده گی از جانب ما ببار نمی آورد...حال برایتان از نحوه ی انتخاب برترین ها بگویم با توجه به اینکه انتخاب ها را نمی پسندم با توجه به محتوایشان اما باور بفرمایید هیچ یک از همکاران من در میزان رای نقشی نداشتند ...میزان رای هر وبلاگ حتی با خواننده گان خاموش با توجه به تبلیغ کاربران و همچنین اطلاع رسانی صورت گرفته ست...که البته اصلا مهم نیست برای من حداقل..مهم دیدار دوستای ست که دوستشان دارم..اگر قسمت بود و دیدار میسر شد خرسند می شویم

الهام ،محمد ، مرتضی ،لیلا،زهرا،گلاره،داش بهی و بانو،مریم،پریا و ....

 

 

/ 7 نظر / 22 بازدید

hatman injuri behtar bude ke intori shode.. no matter

عسل

ممنون که سر زدی بازم بیا [گل]

میلاد

درود فراوان؛ امیدوارم حالتان خوب و زندگی به کامتان باشد؛ به ما هم سر بزنید و اگر مایل به داد و ستد پیوند بودید آگاهمان کنید؛ شاد باشید؛ بدرود. iPendar.Blog.Ir

زهرا

الان فمیدم چی شد : ) بلی بلی... پیامتون رسید : )

شبیه خودم

سلام دختر. معلومه این روزا حسابی پرشین بلاگ سرشلوغه و شما هم. امسال خیلی ذوق جشن رو ندارم نمی دونم چرا. بازم ممنون از بابت لطفت.

عسل

کجایی عزیز چرا دیگه پیدات نیست

به رنگ چادرم

یک "ناز بانو" کم داشتم با افتخار لینکی عزیزم راستی دل‌مشغولی هایت را بسپار به خودش یک بغل مهربانی.